Nida Kule Kat 3 Levent - İstanbul
Pazartesi - Cuma : 08:30 - 17:30
+90 (212) 982 27 03

Mühendislik 

İnşaat (All Risks) Sigortası

İnşaat All Risks Sigortası, müteahhit kuruluşlar için güvence sunmaktadır. Yapı malzemelerinin inşaat alanına indirilmesinden, tesisin kullanılmaya başlamasına kadar geçen süre içinde, doğa, teknik ve insan faktörlerinin neden olabileceği çok geniş bir risk yelpazesini güvence altına almaktadır.

Montaj (All Risks) Sigortası

Makinelerin montajı aşamasında karşılaşabileceğiniz doğa, teknik ve insan faktörlerinin neden olabileceği çok geniş bir risk yelpazesini kapsar. Bu sigortada teminatlar, montajı yapılacak makinelerin montaj alanına indiği anda başlar, tesisin çalışır hale gelmesiyle son bulur.

Makine Kırılması Sigortası

Üretimin en önemli değerleri olan makinelerin kullanımı, korunması çok önemlidir. Bu nedenle, olumsuz gelişmeler sonucu üretimin aksamaması için güvenceler gerekir.

Makine ve tesislerin deneme devresinden sonra normal çalışır halde iken veya aynı iş yerinde temizleme, revizyon, yer değiştirme esnasında veya dururken ani ve beklenmedik sebeplerden doğan onarım ve / veya ikame masrafları sigorta tarafından karşılanır.

Elektronik Cihaz Sigortası

Günümüz iş yerlerinde elektronik cihazlar artık olmazsa olmazlardan. Her biri çok yüksek ödemelerle edinilen bu cihazları, çalışmalarınızın kesintisiz sürmesi için teminat altına alan bu sigortada, güvence kapsamındaki elektronik makine, teçhizat veya sistemlerinin, bilgi işlem sistemlerinin temizleme, bakım, revizyon, yer değiştirme esnasında veya dururken ani ve beklenmedik sebeplerden doğan onarım
ve / veya ikame masrafları karşılanır.

Teklif Al

Teklif Formu

İletişim Bilgileri: